Стандартный кредитный отчет

report_FREE_small.jpg

Якщо Ви вирішуєте задачі оцінки ризиків під час залучення нових позичальників і при цьому не можете дозволити собі витрачати зайвий час на аналіз кредитоспроможності, скористайтесь послугою "Стандартний кредитний звіт".

Інформаційне наповнення цього звіту дозволить Вам оперативно приймати оптимальні рішення з видачі та обслуговування кредитів та керувати ризиками, забезпечуючи розвиток бізнесу. У базі даних Українського бюро кредитних історій містяться дані понад 20 мільйонів фізичних осіб від провідних фінансових організацій України.

Звіт містить:

  • блок "Ідентифікація СКІ" - поточна ідентифікаційна інформація про позичальника, а також зміни в особистих даних за позичальником (якщо такі мали місце);
  • блок "Інформація за кредитами" - інформація за всіма кредитами позичальника (дата та номер договору, вид кредиту, сума кредиту, сума заборгованості тощо), простроченими зобов’язаннями, платежами позичальників, джерелами передачі даних;
  • блок "Реєстр запитів" - інформація, що отримується в режимі реального часу про кількість запитів у Бюро за цим суб’єктом. Дані дозволять Вам визначити, наскільки часто за цим суб’єктом здійснювалися запити іншими організаціями, що може опосередковано свідчити про шахрайство.

Приклад звіту:Стандартний кредитний звіт з інформацією ПриватБанка
Приклад звіту:Стандартний кредитний звіт без інформації ПриватБанка

Як перевірити претендента?
Стандартний кредитний звіт є дієвим інструментом не лише для фінансових установ при видачі кредитів. Погодьтеся, що прийом нового співробітника на роботу - це теж ризик, тим більше якщо посада передбачає матеріальну відповідальність або на підприємство поширена практика видачі позичок співробітникам, то це - ризик подвійно. Тому питання про те, як перевірити здобувача або працівника, стає особливо актуальним.

Як максимально швидко його вирішити?
Скористайтеся послугою «Стандартний кредитний звіт». Яку вигоду вона дає?

Стандартний кредитний звіт - доступний і надійний спосіб перевірки працівника або кандидата на вакантну посаду. У базі даних «Українського бюро кредитних історій» містяться дані понад 20 мільйонів фізичних осіб від провідних фінансових установ України. Коли ви володієте такою інформацією, вам більше не потрібно піклуватися про те, як перевірити здобувача і впевнитися в достовірності наданої нею інформації.

Рішення цих завдань бере на себе «Українське бюро кредитних історій». Додатково УБКІ може надати послуги з перевірки паспорта, а також надати консультацію з питань, як перевірити співробітника.

Погодьтеся, що безпечніше заздалегідь зібрати досьє на працівника, ніж потім розплачуватися за власну необачність.

Якщо ви не знаєте, як перевірити співробітника або покладайтеся виключно на його запис в трудовій і “лаконічне резюме”, то ризикуєте втратити не тільки гроші, але і позитивну репутацію. Якщо ваш співробітник “обріс” невиплаченими кредитами і вказує вашу компанію як основне місце роботи, то автоматично падає тінь на все ваше підприємство. Навіщо вам такі товариші по службі?

Тому заздалегідь подбайте про те, як перевірити здобувача і знайти в ньому сумлінного працівника і однодумця.

Замовте звіт прямо зараз - і оперативно приймайте зважені рішення, керуйте ризиками і стрімко розвивайте ваш бізнес.

Якщо Ви зацікавлені в співпраці з бюро — рекомендуємо Вам пройти реєстрацію та ознайомитися з послугами УБКІ безкоштовно.

 

  Всі послуги УБКІ Тарифи УБКІ