Кредитний звіт юридичної особи

kred_otchet_yur_litsa.jpg

Якщо ви плануєте здійснити велику угоду чи шукаєте надійних партнерів для довгострокового співробітництва, то неминуче зіткнетеся з питаннями:

  • Як не стати жертвою фірми-одноденки?
  • Як перевірити фірму і упевнитися в її фінансовій стабільності?
  • Як отримати впевненість, що компанія існує не тільки на папері?

Є 2 варіанти, як перевірити підприємство:

Самостійно провести розслідування і перевірити фірму.

Щоб дізнатися інформацію про фірму вам знадобиться інтернет, терпіння і багато зайвого часу. З чого почати?
Насамперед, скористайтесь ресурсами відкритих офіційних державних баз даних України. Це найпростіший спосіб, як дізнатися інформацію про фірму за ЄДРПОУ. Зазвичай це дані, які містять наступну інформацію про підприємство:

  • Повне найменування юридичної особи;
  • ПІБ керівника;
  • місцезнаходження реєстраційної справи;
  • дані про перебування юридичної особи в стадії припинення діяльності або знаходженні в процесі провадження у справі про банкрутство і т.д.

Так, це допоможе перевірити фірму. Але частково. Тому що навіть якщо за документами компанія “чиста”, не факт, що вона не застосовує шахрайських схем. До того ж, у вас все так само немає жодних відомостей про засновників, наявності боргових зобов'язаннях і участь підприємства в судових розглядах. Тому питання про те, як дізнатися інформацію про фірму залишається відкритим.
Ви ще не втратили надію та маєте вільний час, щоб перевірити фірму власними силами? Тоді шукайте відгуки у всезнаючому інтернеті. Робіть знижку і на те, що інформація про компанії може бути необ'єктивною. Та й що заважає самим співробітникам залишати позитивні відгуки про свою фірму?
Погодьтеся, що така розвідка вимагає багато зусиль і не гарантує потрібного вам результату. Тому пропонуємо вам другий варіант, як перевірити підприємство і отримати швидке рішення всіх питань.

Як перевірити фірму?

Послуга «Кредитний звіт юридичної особи» - ваш головний помічник при оцінці Контрагента, Позичальника, Партнера, Постачальника.

Тепер вам не потрібно задаватися питанням: «Як дізнатися інформацію про фірму за ЄДРПОУ та отримати достовірні дані?».
За короткий проміжок часу Ви зможете оцінити усі ризики і спрогнозувати розвиток відносин з будь-якою компанією! Так виглядає Кредитний звіт юридичної особи, який ви отримуєте. Ми знаємо, як перевірити підприємство та забезпечити вашу безпеку від сумнівних угод. Пам'ятайте, що успішний бізнес починається з надійного партнерства.

Якщо Ви зацікавлені в співпраці з бюро — рекомендуємо Вам пройти реєстрацію та ознайомитися з послугами УБКІ безкоштовно.

  Всі послуги УБКІ Тарифи УБКІ