Створення Асоціації провайдерів кредитної інформації (АПКІ) в країнах Євразії

 

17 квітня 2018 року, в місті Баку, за ініціативою Міжнародної фінансової корпорації (IFC), що входить в структуру Світового банку (The World Bank) 6 кредитних бюро Євразії оголосили про створення Асоціації провайдерів кредитної інформації (АПКІ) в країнах Євразії. Члени Асоціації обрали місто Алмати в якості центрального штабу, а представника Першого кредитного бюро Генеральним секретарем Асоціації. Президентом АПКІ був обраний директор «Українського бюро кредитних історій» (УБКІ).

На даний момент членами Асоціації є приватні кредитні бюро з 6-ти країн: Казахстан, Грузія, Азербайджан, Таджикистан, Киргизстан, Україна.

Основною метою Асоціації є підтримка кредитних бюро в євразійському регіоні за допомогою обміну досвідом, надання методологічної та професійної підтримки, встановлення зв'язків з основними асоціаціями з питань кредитної інформації за межами країн Євразії та іншими організаціями на глобальному рівні.

"Ми розглядаємо участь в асоціації чудовою нагодою для розвитку наших компетенцій в скорингу і системах протидії кредитному шахрайству. Поліпшення комунікацій з професіоналами з різних країн йде на користь розвитку інфраструктури роздрібного кредитування, спрощення доступу до кредитів малому та середньому бізнесу, створення робочих місць і, в кінцевому рахунку, розвитку економіки регіону в цілому. "- відзначив Богдан Пшеничний, директор “УБКІ”.

Асоціація провайдерів кредитної інформації в країнах Євразії створена в квітні 2018 року по ініціативі IFC. Асоціація ставить перед собою мету сприяти розвитку сектора кредитної звітності в регіоні, сприяючи підвищенню фінансової залученості та фінансової грамотності, надаючи допомогу споживачам і малим підприємствам в отриманні фінансування. Центральний офіс Асоціації знаходиться в м.Алмати. Асоціацію представляє кредитні бюро з 6-ти країн.

‹ Попередня Наступна ›