Програма захисту кредитного здоров'я «СтатусКонтроль»

StatusKontrol У Вас є відкриті кредити і Ви хочете користуватися послугами кредиторів на вигідних умовах і в майбутньому?

Тоді послуга СтатусКонтроль - те що Вам потрібно!

Запорука безпроблемного отримання кредиту - позитивна кредитна історія. Відсутність проблем у кредитній історії залежить насамперед від своєчасного внесення платежів по кредитах. Однак ніхто не застрахований від помилок, які при зверненні за новим кредитом можуть стати проблемою і відібрати багато часу і сил.

Які проблеми можуть виникнути в кредитній історії, якщо Ви свідомий позичальник?

 • прострочення, що виникли з вини оператора, який міг назвати невірну суму до погашення,
 • прострочення, що виникли через списання регулярного платежу з кредитної картки, про існування якого Ви зовсім забули,
 • помилки, що виникли при передачі інформації банком до бюро,
 • шахрайські кредити, відкриті на Ваше ім'я без Вашого відома.

Як це працює?

При підключенні до послуги СтатусКонтроль Максимальний Ви отримуєте можливість:

 • моментально відреагувати, якщо виникла якась проблема або помилка у Вашій кредитній історії завдяки смс-повідомленнями про будь-які зміни у кредитній історії,
 • помітити і запобігти відкриттю шахрайського кредиту на Ваше ім'я завдяки смс-повідомленнями про запити Вашої кредитної історії партнерами бюро,
 • відслідковувати причини зміни Вашого кредитного рейтингу і контролювати коректність інформації у Вашій кредитній історії, при цьому істотно економити завдяки необмеженому доступу до звітів "Кредитна історія" і "Кредитний рейтинг" у Вашому особистому кабінеті на ubki.ua, в Приват24, ​​або в додатку для смартфонів "Кредитна історія".

Скільки коштує і як підключитися?

Вартість послуги всього 45 грн/міс. 

Підключиться можна :

 • в інтернет-банку Приват24;
 • у своєму акаунті на нашому сайті (для цього Вам необхідно авторизуватися - введіть номер мобільного телефону в форму праворуч) .

Якщо Вам цікаві тільки смс-повідомлення про зміни у кредитній історії, скористайтеся послугою СтатусКонтроль Мінімальний всього за 15 грн/міс. Подати заявку на підключення можна відправивши sms на номер 9033 з командою skmin+xxxx (де хххх - 4 останні цифри картки, з якої Ви хочете оплачувати послугу).

Подати заявку на відключення Ви можете відправивши sms на номер 9033 з командою skoff.

Функція FREEZE

Функція FREEZE - додаткова функція послуги СтатусКонтроль, яка захистить Вас від шахрайства. Якщо Ви, наприклад, втратили паспорт або просто хочете захистити себе від шахрайських дій та не плануєте брати найближчим часом новий кредит, скористайтеся цією функцією.

Для цього повинен бути підключений СтатусКонтроль Максимальний +!

Підключити СтатусКонтроль можна в своєму кабінеті на ubki.ua.

Активувати FREEZE можна:

 • в кабінеті ubki.ua в блоці СтатусКонтроль;
 • відправивши sms з текстом FREEZE на номер 9033.


Після підключення функції в Вашій кредитній історії з'явиться наступне повідомлення, яке буде відображатися всім партнерам бюро у разі запиту Вашої кредитної історії:

Увага! Суб`єкт кредитної історії не бажає відкривати нові кредитні договори: опція FREEZE включена, послуга СтатусКонтроль.

*Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів національних GSM операторів. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: (044) 585-11-94 у будні з 8-30 до 20-30. Організатор: ТОВ "УБКІ", 01001, Київ, вул.Грушевського, 1-д.