Кредитна історія

Кредитна історія – це інформація щодо Ваших кредитів та дисципліни їх погашення, яку УБКІ (Українське бюро кредитних історій) отримує від партнерів бюро: банків, страхових та лізингових компаній, кредитних спілок та інших фінансових інститутів.

Перевірити свою кредитну історію можна:

  • на сайті ubki.ua через вхід для позичальника (розміщений праворуч на сайті);
  • через додаток «Кредитна історія» для Android та iOS;
  • в Інтернет-банку Приват24 в розділі «Мої рахунки» / «Кредитний рейтинг»;
  • через додаток Privat24 в меню «᎒᎒᎒»/«Кредитний рейтинг»;
  • через додаток Sender, додавши в контакти компанію «Кредитна історія».

Вартість послуги - 50 гривень.

Приклад кредитної історії

Ви маєте право один раз на рік отримати свою кредитну історію безкоштовно!

П.3 ст.13 закону України "Про організацію формування та обігу кредитних історій"

Для цього Вам необхідно надіслати заяву на поштову адресу ТОВ "Українське бюро кредитних історій", 01001, м.Київ, вул.Грушевського, 1-д.

Приклади заяв

Заява повинна містити інформацію, яка надасть можливість ідентифікувати Вас (прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані, ідентифікаційний код, юридична адреса, адреса проживання).

Кредитна історія буде відправлена рекомендованим листом на Вашу поштову адресу протягом 2-х днів з моменту отримання від Вас заяви. Лист доставляється та вручається одержувачу особисто під розпис. 

Слід знати що:

Оцінка кредитної історії - основний фактор при рішенні про видачу нового кредиту. 80% відмов у видачі кредиту відбуваються через негативної кредитної історії!

Рекомендуємо стежити за станом своєї Кредитної історії за допомогою послуги СтатусКонтроль.

Поширені питання

Як отримати кредитний звіт безкоштовно, якщо Вам відмовили у кредиті?

Якщо Вам відмовили у видачі кредиту, Ви згідно ЗУ “Про організацію формування та обігу кредитних історій” маєте право отримати свою кредитну історію безкоштовно.
Для цього Вам необхідно відправити заяву та документ, що підтверджує відмову кредитної установи в оформленні кредиту на поштову адресу ТОВ "Українське бюро кредитних історій", 01001, м.Київ, вул.Грушевського, 1-д.

А якщо у Вас немає кредитной історії?

Якщо у Вас немає кредитної історії в базі бюро, Ви можете отримати довідку про відсутність кредитної історії (тільки при відсутності даних у бюро) у ТОВ «Українське бюро кредитних історій» у друкованій формі з підписом та мокрою печаткою.
Для цього необхідно відправити заяву на поштову адресу ТОВ "Украинське бюро кредитних історій", 01001, м.Київ, вул.Грушевського, 1-д.

Заява повинна містити інформацію, яка надасть можливість ідентифікувати Вас (прізвище, ім'я, по батькові, паспортні дані, ідентифікаційний код, юридична адреса, адреса проживання).