Покращений звіт "Кредитний рейтинг УБКІ"

Українське бюро кредитних історій представляє поліпшену версію звіту "Кредитний рейтинг" для суб'єктів кредитної історії. Кредитний рейтинг - це числове значення, яке оцінює позичальника за всіма даними з кредитної історії, але насамперед він відображає кредитну репутацію позичальника.

Основні поліпшення:

  • змінений дизайн звіту;
  • додані персоналізовані чинники, які вплинули на збільшення \ зменшення рейтингу;
  • добавлена довідкова інформація про кредити з кредитного звіту суб'єкта.

Сьогодні позичальники можуть дізнатися не тільки показник кредитного рейтингу і сектор, в який він потрапляє, але також причини, за якими кредитний рейтинг має той чи інший показник.

Приклад оновленого звіту «Кредитный рейтинг УБКІ»:

rate icon

Репутація як скло - легко розбити, але складно склеїти.
Досить кілька раз не заплатити в строк, забути вчасно закрити кредит або одночасно відкрити відразу декілька кредитів, щоб кредитний рейтинг тут же почав зменшуватися.

Внаслідок таких дій, для підвищення рейтингу доведеться почекати від декількох місяців до року і більше. А у випадку дуже грубих порушень, наприклад, прострочення понад 90 днів, рейтинг до колишнього рівня підняти практично неможливо.
Важливо пам'ятати: щоб завжди мати ідеальну кредитну репутацію і мати можливість скористатися будь-якими кредитними продуктами партнерів бюро, необхідно ретельно стежити за своєю кредитною

‹ Попередня Наступна ›