Новини

25 Вересень 2018

17 вересня 2018 року Українське бюро кредитних історій оновило математичну модель для послуги “Кредитний рейтинг”.

22 Травень 2018

17 квітня 2018 року, в місті Баку, за ініціативою Міжнародної фінансової корпорації (IFC), що входить в структуру Світового банку (The World Bank) 6 кредитних бюро Євразії оголосили про створення Асоціації провайдерів кредитної інформації (АПКІ) в країнах Євразії. Члени Асоціації обрали місто Алмати в якості центрального штабу, а представника Першого кредитного бюро Генеральним секретарем Асоціації. Президентом АПКІ був обраний директор «Українського бюро кредитних історій» (УБКІ).).

29 Листопад 2016

Українське бюро кредитних історій (ubki.ua) повідомило про запуск технології біометричного розпізнавання осіб з фотографій, що дозволяє в режимі реального часу підтверджувати особистість людини. Це дозволить знизити ризики шахрайства, пов'язані з крадіжкою особистості клієнта в процесі оформлення кредиту. Рішення надається для партнерів бюро як через сайт, так і через API.

23 Серпень 2016

Сервіс BankID так само дає можливість верифікувати банківську карту користувача/позичальника. Верифікація карт відбувається за картками ПриватБанку і А-Банку.

Після проходження верифікації через сервіс BankID в разі успішної верифікації Ви отримуєте ідентифікацію клієнта. Детальніше про сервіс за посиланням.

 

26 Липень 2016

Реалізовано сервіс пошуку майна, автомобілів їх арештів і заборон - Ви можете отримати всю інформацію по боржнику з державних реєстрів саме зараз за посиланням.

Відомості про майно боржника по житлу, автомобілю заборонах сформовані на підставі інформації отриманої з реєстрів про володіння транспортним засобом, обтяжень рухомого майна, майнових прав на нерухоме майно.

02 Червень 2016

BankID - сервіс онлайн верифікації клієнтів через банки.
Нова послуга дозволить в режимі онлайн ідентифікувати клієнта на вашому інтернет ресурсі при реєстрації або замовленні послуг / товару .
Цікаве про послугу в презентації та  facebook.
 

З питань підключення:
Климова Катерина, тел. 056-7896938 , 044-5851196
e - mail: e.klimova@ubki.ua

24 Лютий 2016

З 24.02.2016 впроваджується нова модель Кредитного рейтингу УБКІ.

19 Січень 2016

Страхова компанія «Талісман Страхування» та Українське бюро кредитних історій провели дослідження, яке дозволило виявити закономірності між кредитним рейтингом та вірогідністю настання страхового випадку. Так, згідно результатів дослідження, люди, які своєчасно виплачують свої кредитні зобов’язання, як правило, рідше потрапляють в автомобільні аварії.

13 Травень 2015

Що таке КВІТ?

КВІТ - це кредитний брокер, який допомагає банкам продавати власні кредитні продукти клієнтам, формувати кредитний портфель з прогнозованою прибутковістю, а в разі дефолту такого кредитного портфелю, гарантувати банкам викуп його дефолтної частини.

На сьогодні сервіс КВІТ має можливість видавати до 1 тис кредитів в день і запрошує вас взяти участь у даному проекті!

01 Вересень 2014

Тепер кредитну історію свого підприємства Ви зможете отримати в онлайн режимі.

Здійснивши Вхід - Позичальникам - Позичальникам юр. особам можна отримати кредитну історію по своєму підприємству, а також отримати звіти СтатусКонтрагента та Публічне досьє Вашого партнера, контрагента в режимі онлайн, без укладення договору.