Офіційний сайт Українського бюро кредитних історій

  • Для потенційного позичальника отримання кредиту пов'язане з переглядом величезної кількості інформаційних ресурсів, порівняльним аналізом характеристик кредиту та умов кредитування в різних банках і кредитних організаціях
  • Для кредитних організацій аналіз кредитоспроможності потенційного клієнта - це дуже трудомісткий та довгий процес. Оцінити ризики кредитування допоможе послуга «Стандартний кредитний звіт».

Ми працюємо для того, Щоб заощадити ваші час і гроші!

Офіційний сайт Українського бюро кредитних історій

Новини

25 Вересень 2018

 

17 вересня 2018 року Українське бюро кредитних історій оновило математичну модель для послуги “Кредитний рейтинг”.

Скорингова карта враховує всю кредитну історію позичальника і прогнозує ймовірність виходу його в протермінування 90 днів (від 100 грн) хоча б за одним кредитом протягом наступних 12 місяців. Показники якості нової моделі: Gini = 82, KS = 66.

22 Травень 2018

 

17 квітня 2018 року, в місті Баку, за ініціативою Міжнародної фінансової корпорації (IFC), що входить в структуру Світового банку (The World Bank) 6 кредитних бюро Євразії оголосили про створення Асоціації провайдерів кредитної інформації (АПКІ) в країнах Євразії. Члени Асоціації обрали місто Алмати в якості центрального штабу, а представника Першого кредитного бюро Генеральним секретарем Асоціації. Президентом АПКІ був обраний директор «Українського бюро кредитних історій» (УБКІ).

29 Листопад 2016

Українське бюро кредитних історій (ubki.ua) повідомило про запуск технології біометричного розпізнавання осіб з фотографій, що дозволяє в режимі реального часу підтверджувати особистість людини. Це дозволить знизити ризики шахрайства, пов'язані з крадіжкою особистості клієнта в процесі оформлення кредиту. Рішення надається для партнерів бюро як через сайт, так і через API.