Програма захисту кредитного здоров'я «СтатусКонтроль»

StatusKontrol У Вас є відкриті кредити і Ви хочете користуватися послугами кредиторів на вигідних умовах і в майбутньому?

Тоді послуга СтатусКонтроль - те що Вам потрібно!

Запорука безпроблемного отримання кредиту - позитивна кредитна історія. Відсутність проблем у кредитній історії залежить насамперед від своєчасного внесення платежів по кредитах. Однак ніхто не застрахований від помилок, які при зверненні за новим кредитом можуть стати проблемою і відібрати багато часу і сил.

Які проблеми можуть виникнути в кредитній історії, якщо Ви свідомий позичальник?

  • прострочення, що виникли з вини оператора, який міг назвати невірну суму до погашення,
  • прострочення, що виникли через списання регулярного платежу з кредитної картки, про існування якого Ви зовсім забули,
  • помилки, що виникли при передачі інформації банком до бюро,
  • шахрайські кредити, відкриті на Ваше ім'я без Вашого відома.

Як це працює?

При підключенні до послуги СтатусКонтроль Максимальний Ви отримуєте можливість:

  • моментально відреагувати, якщо виникла якась проблема або помилка у Вашій кредитній історії завдяки смс-повідомленнями про будь-які зміни у кредитній історії,
  • помітити і запобігти відкриттю шахрайського кредиту на Ваше ім'я завдяки смс-повідомленнями про запити Вашої кредитної історії партнерами бюро,
  • відслідковувати причини зміни Вашого кредитного рейтингу і контролювати коректність інформації у Вашій кредитній історії, при цьому істотно економити завдяки необмеженому доступу до звітів "Кредитна історія" і "Кредитний рейтинг" у Вашому особистому кабінеті на ubki.ua, в Приват24, ​​або в додатку для смартфонів "Кредитна історія".

Скільки коштує і як підключитися?

Вартість послуги всього 45 грн/міс. 

Підключиться можна :

  • в інтернет-банку Приват24;
  • у своєму акаунті на нашому сайті (для цього Вам необхідно авторизуватися - введіть номер мобільного телефону в форму праворуч) .

Якщо Вам цікаві тільки смс-повідомлення про зміни у кредитній історії, скористайтеся послугою СтатусКонтроль Мінімальний всього за 15 грн/міс. Подати заявку на підключення можна відправивши sms на номер 9033 з командою skmin+xxxx (де хххх - 4 останні цифри картки, з якої Ви хочете оплачувати послугу).

Подати заявку на відключення Ви можете відправивши sms на номер 9033 з командою skoff.

*Вартість відправлення SMS-повідомлення – 0,94 грн. для абонентів національних GSM операторів. Тариф у гривнях з урахуванням ПДВ. Додатково утримується збір до Пенсійного фонду у розмірі 7,5% з вартості послуги без урахування ПДВ. Тільки для повнолітніх. Технічна підтримка: (044) 585-11-94 у будні з 8-30 до 20-30. Організатор: ТОВ "УБКІ", 01001, Київ, вул.Грушевського, 1-д.