Онлайн допомога

Офіційний сайт Українського бюро кредитних історій

  • Для потенційного позичальника отримання кредиту пов'язане з переглядом величезної кількості інформаційних ресурсів, порівняльним аналізом характеристик кредиту та умов кредитування в різних банках і кредитних організаціях
  • Для кредитних організацій аналіз кредитоспроможності потенційного клієнта - це дуже трудомісткий та довгий процес. Оцінити ризики кредитування допоможе послуга «Стандартний кредитний звіт».

Ми працюємо для того, Щоб заощадити ваші час і гроші!

Офіційний сайт Українського бюро кредитних історій

Новини

24 Лютий 2016

З 24.02.2016 впроваджується нова модель Кредитного рейтингу УБКІ.

19 Січень 2016

 

Страхова компанія «Талісман Страхування» та Українське бюро кредитних історій провели дослідження, яке дозволило виявити закономірності між кредитним рейтингом та вірогідністю настання страхового випадку. Так, згідно результатів дослідження, люди, які своєчасно виплачують свої кредитні зобов’язання, як правило, рідше потрапляють в автомобільні аварії.

13 Травень 2015

Що таке КВІТ?

КВІТ - це кредитний брокер, який допомагає банкам продавати власні кредитні продукти клієнтам, формувати кредитний портфель з прогнозованою прибутковістю, а в разі дефолту такого кредитного портфелю, гарантувати банкам викуп його дефолтної частини.

На сьогодні сервіс КВІТ має можливість видавати до 1 тис кредитів в день і запрошує вас взяти участь у даному проекті!