Офіційний сайт Українського бюро кредитних історій

  • Для потенційного позичальника отримання кредиту пов'язане з переглядом величезної кількості інформаційних ресурсів, порівняльним аналізом характеристик кредиту та умов кредитування в різних банках і кредитних організаціях
  • Для кредитних організацій аналіз кредитоспроможності потенційного клієнта - це дуже трудомісткий та довгий процес. Оцінити ризики кредитування допоможе послуга «Стандартний кредитний звіт».

Ми працюємо для того, Щоб заощадити ваші час і гроші!

Офіційний сайт Українського бюро кредитних історій

Новини

23 Серпень 2016

Сервіс BankID так само дає можливість верифікувати банківську карту користувача/позичальника. Верифікація карт відбувається за картками ПриватБанку і А-Банку.

Після проходження верифікації через сервіс BankID в разі успішної верифікації Ви отримуєте ідентифікацію клієнта. Детальніше про сервіс за посиланням.

26 Липень 2016

Реалізовано сервіс пошуку майна, автомобілів їх арештів і заборон - Ви можете отримати всю інформацію по боржнику з державних реєстрів саме зараз за посиланням.

Відомості про майно боржника по житлу, автомобілю заборонах сформовані на підставі інформації отриманої з реєстрів про володіння транспортним засобом, обтяжень рухомого майна, майнових прав на нерухоме майно.

02 Червень 2016

BankID - сервіс онлайн верифікації клієнтів через банки.
Нова послуга дозволить в режимі онлайн ідентифікувати клієнта на вашому інтернет ресурсі при реєстрації або замовленні послуг / товару .
Цікаве про послугу в презентації та  facebook.