• Українська
  • Русский

Офіційний сайт Українського бюро кредитних історій

  • Для потенційного позичальника отримання кредиту пов'язане з переглядом величезної кількості інформаційних ресурсів, порівняльним аналізом характеристик кредиту та умов кредитування в різних банках і кредитних організаціях
  • Для кредитних організацій аналіз кредитоспроможності потенційного клієнта - це дуже трудомісткий та довгий процес. Оцінити ризики кредитування допоможе послуга «Стандартний кредитний звіт».

Ми працюємо для того, Щоб заощадити ваші час і гроші!

Новини

УБКІ пропонує іноваційний кредитний сервіс - проект КВІТ

Що таке КВІТ?

КВІТ - це кредитний брокер, який допомагає банкам продавати власні кредитні продукти клієнтам, формувати кредитний портфель з прогнозованою прибутковістю, а в разі дефолту такого кредитного портфелю, гарантувати банкам викуп його дефолтної частини.

На сьогодні сервіс КВІТ має можливість видавати до 1 тис кредитів в день і запрошує вас взяти участь у даному проекті!

Читати далі

Кредитна історія по своєму підприємству онлайн

Тепер кредитну історію свого підприємства Ви зможете отримати в онлайн режимі.

Здійснивши Вхід - Позичальникам - Позичальникам юр. особам можна отримати кредитну історію по своєму підприємству, а також отримати звіти СтатусКонтрагента та Публічне досьє Вашого партнера, контрагента в режимі онлайн, без укладення договору.

Оновлення в звітах "Публічне досьє" і "СтатусКонтрагента"

У червні 2014 між ТОВ "УБКІ" та ДП "Інформаційно ресурсний центр" укладено прямий договір на отримання даних з ЄДР в режимі онлайн.

У зв'язку з цим пропонуємо Вашій увазі оновлені звіти "Публічне досьє" и “СтатусКонтрагента” з розширеним змістом і високою актуальністю даних.